prettrokšņu aizsargsienas

  Intensīvas automaģistrāles, dzelzceļa līniju kustības vai kāda cita stipras un intensīvas skaņas avota tuvumā piedāvājam izbūvēt skaņas izolējošas aizsargsienas. Lai nodrošinātu konfortablu skaņas aizsardzību un izolāciju, var izmantot caurspīdīgu aizsargsienu no speciāla triecienizturīga akrila stikla dažādos krāsu toņos vai sienas no perforēta alumīnija sekcijām. Privātmājām un nelielim norobežojumiem piedāvājam koka vai arī speciāla porainā betona skaņas aizsargsienas. Ir pieejami dažādi sienu modeļi ar abpusēju vai vienpusēju skaņas absorbciju. Skaņas absorbcijas līmenis 8-9 db. Visas skaņas aizsargsienas sertificētas atbilstoši Eiropas Savienības regulām ZTV LSW DS 800 2001.  
  Standarta prettrokšņu sienu elementi: Stikla prettrokšņu sienu elementi: Uzliekamu prettrokšņu sienu elementi: Dzelzceļa trokšņu aizsardzība:   Lielu laukumu prettrokšņu sienu elementi: Speciāli prettrokšņu aizsardzības risinājumi:
      
Close Menu

pieteikties

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.